Nasza oferta

Oferta

Pozwól, że Ci pomożemy

Pytania

Odpowiadamy na Wasze pytania

Tak, serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszych mieszkańców w dogodnych dla Państwach godzinach.  Bardzo ważne jest utrzymanie więzi rodzinnych i kontaktu z najbliższymi.

Aby złożyć wniosek o umieszczenie w domu pomocy społecznej prosimy o kontakt telefoniczny lub wizytę. Będziemy zainteresowani pozyskaniem informacji na temat Państwa sytuacji i potrzeb.

Mieszkańcy uczestniczą w terapii zajęciowej. Organizujemy i uczestniczymy w spotkaniach integracyjnych. Nasz dom odwiedzają wolontariusze. Do dyspozycji mieszkańców mamy punkt biblioteczny.

Czy można przynosić własne rzeczy ?

Tak, mieszkańcy mogą posiadać swoje własne rzeczy osobiste. Oprócz ubrań mogą to być przedmioty codziennego użytku, pamiątki, ulubiony koc itp. Ważne jest, aby przed przyniesieniem jakichkolwiek przedmiotów skonsultować się z personelem w celu uzyskania informacji na temat przestrzeni i bezpieczeństwa.

Czy można skontaktować się z mieszkańcami telefonicznie?

Tak, umożliwiamy kontakt telefoniczny z naszymi mieszkańcami. Przez telefon można się z nimi komunikować i rozmawiać w dogodnych dla obu stron godzinach. Zachęcamy do utrzymania regularnego kontaktu z bliskimi.

Kontakt

Nawiąż kontakt

Dom Pomocy Społecznej w Mońkach
ul. PCK 15, 19-100 Mońki

Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w rozwiązaniu wszelkich wątpliwości.

Telefon

85 716 22 12

EMAIL

dps@dpsmonki.pl

Opieka i wsparcie dla ciebie i twoich bliskich

Copyright 2023 © Dom Pomocy Społecznej w Mońkach, Wykonanie: KLIKENTER Sp. z o. o.

Skip to content