Dysponujemy pokojami jedno, dwu i trzyosobowymi z łazienkami, które wyposażone są w podstawowy sprzęt tj. łóżko lub tapczan, szafki nocne, szafy ubraniowe, krzesła i lampki nocne. Osobom niepełnosprawnym zapewniamy nowoczesne łóżka rehabilitacyjne, wózki i inny sprzęt pomocniczy. W budynku jest winda i podjazdy dla osób niepełnosprawnych.

więcej zdjęć

Mieszkańcy do swojej dyspozycji posiadają aneks wypoczynkowe, kuchenkę pomocniczą, pokój gościnny i duży taras. W pracowni terapeutycznej prowadzone są zajęcia z terapii zajęciowej, a zatrudniony fizjoterapeuta wykonuje zabiegi usprawniające i rehabilitację przyłóżkową. Każdy mieszkaniec objęty jest opieką lekarza rodzinnego i pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej. Dom zatrudnia psychologa. Mieszkańcy mają zapewniony spokój i bezpieczeństwo. Odwiedzają ich znajomi i rodziny. Organizowane są imprezy z okazji Świąt, Dni Seniora i inne okazjonalne uroczystości.

Mieszkańcy spotykają się z młodzieżą gimnazjalną i dziećmi ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i Nr 2. Są spotkania przy grillu i wieczorki taneczne. Mieszkańcy bardzo chętnie uczestniczą w imprezach i są wdzięczni za odwiedziny.

Zapewniamy naszym mieszkańcom trzy posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolację. Dla osób będących na diecie przygotowujemy indywidualne zestawy. Dla tych którzy nie opuszczają pokoi - posiłki są donoszone. W razie potrzeby mieszkańcy są karmieni.

Dom jest mały. Dlatego też każdy z mieszkańców traktowany jest indywidualnie, a atmosfera panująca w naszym Domu przypomina atmosferę domu rodzinnego.


Strona główna | Warunki mieszkaniowe | Galeria zdjęć | Przetargi | Kontakt